Votre panier est vide
Elevate the look and feel of your Café range with the Café Professional Handle and Knob Kit. Crafted from premium metal, this kit adds a touch of professional style and durability to your kitchen. The sleek, ergonomic design ensures a comfortable grip and seamless integration with your range.
Perfect for homeowners looking to personalize their appliances, this kit is an easy upgrade that makes a big impact.
Points forts du design
- Industrial-inspired design
- Crosshatched texture on handles and knobs
Pourquoi vous l'aimerez
- Allows you to personalize your kitchen's aesthetic
- Easy to install for a quick style update
| UGS/Modèle | CXPR6HKPTCG |
| Marque | Café |
| Modèle | CXPR6HKPTCG |
| Couleur | Brushed Brass |
| Material | Metal |
| Width | 3" |
| Height | 39" |
| Depth | 6" |
| Weight | 7 lbs |
| UPC | 084691848525 |
| État | Nouveau |
- Designed for use with select Café 36" professional ranges
- Provides a customized look for your appliance
Accessoires inclus
- 1 Handle
- 7 Knobs
Produits compatibles
C2Y366P2MS1C2Y366P3MD1C2Y366P4MW2CGY366P2MS1CGY366P3MD1CGY366P4MW2
Garantie
Limited 1-year entire appliance

