Votre panier est vide
Elevate your cooking with the GE Profile 30" Smart Built-In Convection Single Wall Oven featuring Air Fry. The spacious 5.0 cu. ft. oven uses True European Convection for even baking, while Air Fry technology lets you enjoy healthier, crispy favorites. Smart controls enable remote operation and monitoring, making it ideal for busy households and culinary enthusiasts alike.
Points forts du design
- Backlit LCD Control Panel
Pourquoi vous l'aimerez
- Cook healthier, crispier versions of your favorite foods without preheating
- Ensures your food is cooked perfectly every time
- Guarantees an exact fit to make replacement easy
| UGS/Modèle | JTS5000DVBB |
| Marque | GE Profile |
| Couleur | Black |
| Size | 30 Inch |
| Capacity | 5.0 cu. ft. |
| Oven Type | True European Convection |
| Width | 29.75" |
| Height | 28.625" |
| Depth | 26.75" |
| Weight | 160 lbs |
| UPC | 084691855424 |
| État | Nouveau |
- No-Preheat Air Fry
- Built-In WiFi
- Scan-to-Cook technology
- Temperature Probe
- Self-Clean with Steam Clean Option
- GE Fit Guarantee
Compatible maison intelligente
GE SmartHQAmazon AlexaGoogle Assistant
Accessoires inclus
- Temperature Probe
- 2 Self-Clean Heavy-Duty Oven Racks
- 1 Roller Rack
Garantie
1-Year Limited Parts and Labor






