Votre panier est vide
Achieve professional baking results at home with the GE® 27" Smart Built-In Single Wall Oven. Boasting a generous 4.3 cu. ft. capacity and true European convection, this oven delivers even heat for perfect roasts and bakes.
Smart technology allows remote control and monitoring, while the self-clean with steam clean option makes maintenance effortless. Ideal for busy families and passionate home cooks seeking convenience and precision.
Points forts du design
- Sleek black finish
- Large 7" touch display
Pourquoi vous l'aimerez
- Cook healthier, crispier versions of your favorite foods in less time
- Control your oven from anywhere with your smartphone
- Ensures your new oven will fit your existing cabinet cutout
| UGS/Modèle | JKS5000DVBB |
| Marque | GE |
| Modèle | JKS5000DVBB |
| Couleur | Black |
| Size | 27 in. |
| Voltage | 240V |
| Capacity | 4.3 cu. ft. |
| Convection | True European Convection |
| Cleaning Type | Self-Clean with Steam Clean Option |
| Width | 26.75" |
| Height | 28.625" |
| Depth | 26.75" |
| Weight | 135 lbs |
| UPC | 084691845661 |
| État | Nouveau |
- No-Preheat Air Fry
- GE® Fit Guarantee
- Temperature Probe
- 7" Touch Display
- Scan-to-Cook technology
- 10-pass bake element
- 8-pass broil element
Compatible maison intelligente
Amazon AlexaGoogle AssistantIFTTTSmartHQ App
Accessoires inclus
- 2 self-clean oven racks
- Temperature probe
Garantie
Limited 1-year entire appliance


