Votre panier est vide
The GE 27" Smart Built-In Single Wall Oven brings modern convenience to your kitchen. With 4.3 cu. ft. of capacity, it’s perfect for family meals and entertaining. Smart features allow remote control and monitoring, while self-clean and steam clean options make maintenance effortless. Its sleek design and advanced technology make this oven a must-have for home chefs seeking both style and performance.
Points forts du design
- Designer Style Handle
Pourquoi vous l'aimerez
- Preheat and monitor your oven from anywhere using your smartphone
- Get the right settings automatically for packaged foods with a scan of the barcode
- Ensures even baking with full oven coverage
| UGS/Modèle | JKS3000DNWW |
| Marque | GE |
| Modèle | JKS3000DNWW |
| Couleur | White |
| Size | 27 Inch |
| Capacity | 4.3 cu. ft. |
| Cleaning Type | Self-Clean with Steam Clean |
| Width | 26.75" |
| Height | 28.625" |
| Depth | 26.625" |
| Weight | 135 lbs |
| UPC | 084691834825 |
| État | Nouveau |
- Built-in WiFi
- Scan-to-Cook Technology
- Self-Clean with Steam Clean Option
- 10-Pass Bake Element
- 8-Pass Broil Element
- Electronic Touch Controls
Compatible maison intelligente
GE SmartHQAmazon AlexaGoogle Assistant
Accessoires inclus
- 2 Self-Clean Heavy-Duty Oven Racks
Garantie
1-Year Limited Parts and Labor










