Votre panier est vide
Wall Oven
Points forts du design
- Stainless Steel finish
- Smudge-Proof™ Stainless Steel
Pourquoi vous l'aimerez
- Even baking
- Faster cooking
- Easy cleaning
- Versatile cooking modes
| UGS | GCWS3070AF |
| Marque | Frigidaire Gallery |
| Modèle | GCWS3070AF |
| Couleur | Stainless Steel |
| Voltage | 240V |
| Capacity | 5.1 Cu. Ft. |
| Energy Star | N/A |
| Control Type | Touch |
| Cleaning Type | Self Clean |
| Width | 30" |
| Height | 28.875" |
| Depth | 24.75" |
| Weight | 160 lbs |
| UPC | 012505116485 |
| État | Nouveau |
- True Convection
- Quick Preheat
- Steam Clean
- Temperature Probe
- Air Fry
- No Preheat
Accessoires inclus
- 2 Standard Racks
- 1 Glide Rack
- Air Fry Tray
Garantie
1 Year Limited
