Votre panier est vide
Wall Oven
Points forts du design
- White finish
Pourquoi vous l'aimerez
- Even baking results
- Easy cleanup with Steam Clean
- Flexible cooking with delay options
| UGS | FCWS3027AW |
| Marque | Frigidaire |
| Modèle | FCWS3027AW |
| Couleur | White |
| Voltage | 240V |
| Capacity | 5.3 cu. ft. |
| Convection | No |
| Self-Clean | Yes (Steam Clean option) |
| Width | 30" |
| Height | 28.875" |
| Depth | 24.75" |
| Weight | 150 lbs |
| UPC | 047199201727 |
| État | Nouveau |
- Even Baking Technology
- Vari-Broil™ Temperature Control
- Steam Clean
- Delay Start
- Delay Clean
Accessoires inclus
- Oven racks
Garantie
1 Year Limited
