Votre panier est vide
Add a touch of elegance to your Café single wall oven with the Brushed Copper Handle Kit. This premium accessory instantly elevates your kitchen’s style, offering a warm, sophisticated accent that complements a variety of decors. Designed for easy installation, it’s perfect for homeowners seeking a personalized, high-end look for their appliances.
Points forts du design
- Elegant, premium Brushed Copper finish
Pourquoi vous l'aimerez
- Create a custom, designer look in your kitchen
- Easily update your appliance's appearance
| UGS/Modèle | CXWS0H0PMCU |
| Marque | Café |
| Couleur | Brushed Copper |
| Quantity | 1 handle |
| Width | 30" |
| Height | 2" |
| Depth | 3" |
| Weight | 3 lbs |
| État | Nouveau |
- Allows for customization of Café single wall ovens
Accessoires inclus
- 1 handle
- Mounting hardware
Produits compatibles
Select Café 30" Single Wall Ovens
Garantie
1-Year Limited



