Votre panier est vide
Upgrade your 30" Café Single Wall Oven with this Café™ Single Wall Oven Handle Kit. Including one premium handle, this kit is designed for easy installation and a custom look.
Perfect for those who want to refresh their kitchen’s style, this accessory brings Café’s signature design to your appliance.
Points forts du design
- Brushed Black finish
Pourquoi vous l'aimerez
- Personalize your kitchen with custom hardware
| UGS/Modèle | CXWS0H0PMBT |
| Marque | Café |
| Couleur | Brushed Black |
| For Use With | 30" Café Single Wall Ovens |
| Kit Includes | 1 Handle |
| Width | 4" |
| Height | 4" |
| Depth | 32" |
| Weight | 2 lbs |
| UPC | 084691839156 |
| État | Nouveau |
- Allows for appliance customization
Produits compatibles
CTS70DP2NS1CTS90DP2NS1CTS90DP3ND1CTS90DP4NW2CSB912P2NS1CSB913P2NS1
Garantie
Limited 1-year



