Votre panier est vide
Give your 30" Café Double Wall Oven a fresh, modern look with this handle kit. Including two stainless steel handles, this kit is built for durability and easy installation, ensuring your oven looks as good as it performs.
Ideal for homeowners who want to update their kitchen with Café’s timeless style and quality.
Points forts du design
- Brushed Stainless finish
Pourquoi vous l'aimerez
- Personalize your kitchen with custom hardware
| UGS/Modèle | CXWD0H0PMSS |
| Marque | Café |
| Couleur | Brushed Stainless |
| For Use With | 30" Café Double Wall Ovens |
| Kit Includes | 2 Handles |
| Width | 4" |
| Height | 4" |
| Depth | 32" |
| Weight | 4 lbs |
| UPC | 084691839149 |
| État | Nouveau |
- Allows for appliance customization
Produits compatibles
CTD70DP2NS1CTD90DP2NS1CTD90DP3ND1CTD90DP4NW2
Garantie
Limited 1-year


