Votre panier est vide
Enhance your 30" Café Double Wall Oven with this elegant handle kit. Including two handles, this kit is designed for seamless compatibility and easy installation, making it simple to refresh your appliance’s appearance.
Perfect for those who value both style and function, this accessory brings Café’s sophisticated design into your kitchen.
Points forts du design
- Brushed Copper finish
Pourquoi vous l'aimerez
- Personalize your kitchen with custom hardware
| UGS/Modèle | CXWD0H0PMCU |
| Marque | Café |
| Couleur | Brushed Copper |
| For Use With | 30" Café Double Wall Ovens |
| Kit Includes | 2 Handles |
| Width | 4" |
| Height | 4" |
| Depth | 32" |
| Weight | 4 lbs |
| UPC | 084691839125 |
| État | Nouveau |
- Allows for appliance customization
Produits compatibles
CTD70DP2NS1CTD90DP2NS1CTD90DP3ND1CTD90DP4NW2
Garantie
Limited 1-year

