Votre panier est vide
Refresh your single wall oven’s look with the Café™ Single Wall Oven Handle Kit. This single-piece kit features a premium finish and ergonomic design, allowing you to personalize your appliance for a unified kitchen aesthetic. Built for durability, it’s the perfect choice for those who value both style and substance.
Points forts du design
- Brushed Brass finish provides a warm, elegant accent
Pourquoi vous l'aimerez
- Allows for personalization of your wall oven's appearance
| UGS/Modèle | CXADTH1PMCG |
| Marque | Café |
| Couleur | Brushed Brass |
| Pieces | 1 |
| Width | 3" |
| Height | 30" |
| Depth | 3" |
| Weight | 2 lbs |
| UPC | 084691845152 |
| État | Nouveau |
- Designed exclusively for the Café Customizable Professional Collection
Produits compatibles
CTS70DP2NS1CTS90DP2NS1CTS90DP3ND1CTS90DP4NW2
Garantie
Limited 1-year any part of the accessory



