Votre panier est vide
Refresh your kitchen with the Café™ Customization Kit for French-Door Single Wall Oven in brushed stainless. This metal kit provides a timeless, professional look, enhancing the appeal of your appliance.
Easy to install and built for durability, it’s the perfect choice for homeowners seeking a classic, cohesive kitchen design.
Points forts du design
- Classic brushed stainless finish
Pourquoi vous l'aimerez
- Allows you to personalize your kitchen's aesthetic
| UGS/Modèle | CXWSFHKPMSS |
| Marque | Café |
| Couleur | Brushed Stainless |
| Finish | Brushed Stainless |
| Material | Metal |
| Width | 20.5" |
| Height | 6.5" |
| Depth | 4.5" |
| Weight | 4 lbs |
| UPC | 084691838519 |
| État | Nouveau |
- Designed for Café™ French-door single wall ovens
- Kit includes 2 handles and 2 knobs
Accessoires inclus
- 2 French-Door Handles
- 2 Knobs
Produits compatibles
CTS90FP2NS1CTS90FP3ND1CTS90FP4NW2
Garantie
Limited 1-year
