Votre panier est vide
Achieve a sleek, modern look with the Café™ Customization Kit for French-Door Single Wall Oven in flat black. This metal kit offers a bold, contemporary finish that complements any kitchen decor.
Designed for easy installation, it’s perfect for those who want to personalize their appliances with a touch of sophistication.
Points forts du design
- Modern matte flat black finish
Pourquoi vous l'aimerez
- Allows you to personalize your kitchen's aesthetic
| UGS/Modèle | CXWSFHKPMFB |
| Marque | Café |
| Couleur | Flat Black |
| Finish | Flat Black |
| Material | Metal |
| Width | 20.5" |
| Height | 6.5" |
| Depth | 4.5" |
| Weight | 4 lbs |
| UPC | 084691851174 |
| État | Nouveau |
- Designed for Café™ French-door single wall ovens
- Kit includes 2 handles and 2 knobs
Accessoires inclus
- 2 French-Door Handles
- 2 Knobs
Produits compatibles
CTS90FP2NS1CTS90FP3ND1CTS90FP4NW2
Garantie
Limited 1-year
