Votre panier est vide
Make your kitchen shine with the Café™ Customization Kit for French-Door Single Wall Oven in brushed copper. This metal kit provides a warm, unique finish that instantly upgrades your appliance’s appearance.
Ideal for homeowners who appreciate distinctive, high-end design, this kit is easy to install and built for lasting beauty.
Points forts du design
- Unique brushed copper finish
Pourquoi vous l'aimerez
- Allows you to personalize your kitchen's aesthetic
| UGS/Modèle | CXWSFHKPMCU |
| Marque | Café |
| Couleur | Brushed Copper |
| Finish | Brushed Copper |
| Material | Metal |
| Width | 20.5" |
| Height | 6.5" |
| Depth | 4.5" |
| Weight | 4 lbs |
| UPC | 084691838533 |
| État | Nouveau |
- Designed for Café™ French-door single wall ovens
- Kit includes 2 handles and 2 knobs
Accessoires inclus
- 2 French-Door Handles
- 2 Knobs
Produits compatibles
CTS90FP2NS1CTS90FP3ND1CTS90FP4NW2
Garantie
Limited 1-year
