Votre panier est vide
Add a touch of elegance to your kitchen with the Café™ Customization Kit for French-Door Single Wall Oven in brushed bronze. This high-quality metal kit offers a luxurious finish, making your appliance a true centerpiece.
Perfect for homeowners seeking a refined, personalized kitchen, this kit is easy to install and built to last.
Points forts du design
- Warm brushed bronze finish
Pourquoi vous l'aimerez
- Allows you to personalize your kitchen's aesthetic
| UGS/Modèle | CXWSFHKPMBZ |
| Marque | Café |
| Couleur | Brushed Bronze |
| Finish | Brushed Bronze |
| Material | Metal |
| Width | 20.5" |
| Height | 6.5" |
| Depth | 4.5" |
| Weight | 4 lbs |
| UPC | 084691838540 |
| État | Nouveau |
- Designed for Café™ French-door single wall ovens
- Kit includes 2 handles and 2 knobs
Accessoires inclus
- 2 French-Door Handles
- 2 Knobs
Produits compatibles
CTS90FP2NS1CTS90FP3ND1CTS90FP4NW2
Garantie
Limited 1-year
