Votre panier est vide
Customize your French-Door Double Wall Oven with the Café™ Customization Kit in flat black. This metal kit provides a striking, contemporary finish, allowing you to express your unique style.
Easy to install and designed for durability, it’s ideal for homeowners looking to make a bold statement in their kitchen.
Points forts du design
- Modern matte flat black finish
Pourquoi vous l'aimerez
- Allows you to personalize your kitchen's aesthetic
| UGS/Modèle | CXWDFHKPMFB |
| Marque | Café |
| Couleur | Flat Black |
| Finish | Flat Black |
| Material | Metal |
| Width | 33.5" |
| Height | 6.5" |
| Depth | 4.5" |
| Weight | 6 lbs |
| UPC | 084691851181 |
| État | Nouveau |
- Designed for Café™ French-door double wall ovens
- Kit includes 3 handles
Accessoires inclus
- 2 French-Door Handles
- 1 Lower Oven Handle
Produits compatibles
CTD90FP2NS1CTD90FP3ND1CTD90FP4NW2
Garantie
Limited 1-year


