Votre panier est vide
Add a designer touch to your kitchen with the Café™ French-Door Single Wall Oven Handle and Knob Kit. This 6-piece set offers a sophisticated finish and ergonomic design, making your oven both beautiful and easy to use. Ideal for those who value both style and practicality, it’s the perfect upgrade for any Café wall oven.
Points forts du design
- Matte black finish provides a modern, bold look
Pourquoi vous l'aimerez
- Allows for personalization of your wall oven's appearance
| UGS/Modèle | CXADTH1PMFB |
| Marque | Café |
| Couleur | Matte Black |
| Pieces | 6 |
| Width | 5" |
| Height | 36" |
| Depth | 5" |
| Weight | 6 lbs |
| UPC | 084691845176 |
| État | Nouveau |
- Kit includes two handles and four knobs
- Designed exclusively for the Café Customizable Professional Collection
Produits compatibles
CTD90FP2NS1CTD90FP3ND1CTD90FP4NW2
Garantie
Limited 1-year any part of the accessory

