Votre panier est vide
Give your 30" Café Wall Oven a fresh, custom look with this premium handle kit. Designed for a perfect fit, this kit features a sophisticated finish and sturdy construction to withstand daily use. It’s an ideal solution for homeowners looking to personalize their kitchen or replace worn hardware, ensuring your oven always looks as good as it performs.
Points forts du design
- Creates a personalized and cohesive kitchen design
Pourquoi vous l'aimerez
- Allows for a quick and easy style update to your wall oven
| UGS/Modèle | CXWD0H0PMFB |
| Marque | Café |
| Couleur | Matte Black |
| Width | 32.5" |
| Height | 3.5" |
| Depth | 5.5" |
| Weight | 5 lbs |
| UPC | 084691839873 |
| État | Nouveau |
- Designed for use with select Café 30" Double Wall Ovens
- Customizable hardware to match other Café appliances
Accessoires inclus
- 2 Wall Oven Handles
Produits compatibles
CTD70DP2NS1CTS70DP2NS1
Garantie
Limited 1-year entire appliance
