Votre panier est vide
Achieve perfect results every time with the Café 30" Smart Single Wall Oven. Featuring a 5.0 cu. ft. capacity and True European Convection with Direct Air, this oven ensures even baking and roasting. The glass touch controls and 30-inch size make it a stylish and functional addition to any kitchen.
Ideal for home cooks and bakers, this smart oven offers WiFi connectivity for remote monitoring and control, bringing convenience and precision to your culinary routine.
Points forts du design
- Matte White Finish
- Customizable Hardware
- Flush Installation Capability
Pourquoi vous l'aimerez
- Achieve perfectly even baking and roasting results
- Control your oven from your smartphone for ultimate convenience
- Create a sophisticated, modern look in your kitchen
| UGS/Modèle | CTS90DP4NW2 |
| Marque | Café |
| Modèle | CTS90DP4NW2 |
| Couleur | Matte White |
| Size | 30 Inch |
| Capacity | 5.0 cu. ft. |
| Cleaning | Self-Clean with Steam Clean Option |
| Oven Type | True European Convection with Direct Air |
| Control Type | Glass Touch |
| Width | 29.75" |
| Height | 28.625" |
| Depth | 26.75" |
| Weight | 160 lbs |
| UPC | 084691849623 |
| État | Nouveau |
- True European Convection with Direct Air
- Built-in WiFi
- No-Preheat Air Fry
- Precision cooking modes
- Full-Color Display
- Soft-Close Door
- Temperature Probe
Compatible maison intelligente
SmartHQ AppAmazon AlexaGoogle AssistantNest
Accessoires inclus
- 2 Self-Clean Heavy-Duty Oven Racks
- 1 Self-Clean Roller Rack
- Temperature Probe
Garantie
1 Year Limited Parts and Labor








