Votre panier est vide
Experience the ultimate in versatility with the Café™ 30" Smart Five in One Oven featuring 120V Advantium® Technology. This innovative oven combines five cooking modes—speed cook, convection, microwave, toaster oven, and warming/proofing—into one sleek appliance. With a 1.7 cu. ft. capacity and smart connectivity, you can control and monitor your oven from anywhere.
Ideal for busy households and culinary enthusiasts, this oven delivers fast, even results and unmatched flexibility, making it a must-have for modern kitchens.
Points forts du design
- Customizable Hardware
- Flush Installation Capability
Pourquoi vous l'aimerez
- Cook your favorite dishes two- to four-times faster than a conventional oven
- Seamlessly integrate your smart home and kitchen
| UGS/Modèle | CSB913P4VW2 |
| Marque | Café |
| Modèle | CSB913P4VW2 |
| Couleur | Matte White |
| Voltage | 120V |
| Capacity | 1.7 cu. ft. |
| Configuration | Single Oven |
| Width | 29.75" |
| Height | 19.125" |
| Depth | 23" |
| Weight | 80 lbs |
| UPC | 084691873112 |
| État | Nouveau |
- 5-in-1 Oven (Convection, Microwave, Toasting, Warming/Proofing, Speedcooking)
- Advantium Technology
- 7" Full-Color LCD Touch Control
- Preprogrammed Recipes
- Steam Clean
Compatible maison intelligente
SmartHQ AppAmazon AlexaGoogle AssistantIFTTT
Accessoires inclus
- 1 Metal Tray
- 1 Glass Turntable
- 1 Roasting Trivet
Garantie
1 Year Limited Parts & Labor









