Votre panier est vide
Elevate your cooking with the Café™ Professional Series 30" Smart Five in One Oven featuring 120V Advantium® Technology. This professional-grade appliance combines five cooking modes—bake, broil, microwave, convection, and speed cook—into one compact unit.
Smart features and a sleek design make it perfect for culinary enthusiasts who demand versatility, speed, and precision.
Points forts du design
- Matte Black finish
- Professional Series robust handle
- Can be installed under a countertop
Pourquoi vous l'aimerez
- Combines multiple appliances into one, saving space
- Cooks food up to four times faster than a conventional oven
- No preheating required for many cooking modes
| UGS/Modèle | CSB913P3VD1 |
| Marque | Café |
| Couleur | Matte Black |
| Size | 30 in. |
| Voltage | 120V |
| Capacity | 1.7 cu. ft. |
| Oven Type | 5-in-1 Speed Oven |
| Width | 29.75" |
| Height | 19" |
| Depth | 21.5" |
| Weight | 76 lbs |
| UPC | 084691851505 |
| État | Nouveau |
- 5-in-1 functionality: Convection Oven, Toaster Oven, Warming/Proofing Oven, Precision Cook Oven, and Microwave
- Advantium Speedcook technology
- 7" full-color LCD touch screen
- Preprogrammed recipes
- Steam clean capability
Compatible maison intelligente
Amazon AlexaGoogle AssistantCafé Appliances App
Accessoires inclus
- Oven Rack
- Round Glass Tray
- Round Metal Tray
Garantie
Limited 1-year entire appliance








