Votre panier est vide
The Café™ 30" Smart Five in One Oven with 120V Advantium® Technology offers unmatched versatility. Bake, broil, microwave, convection cook, and speed cook—all in one appliance. Its 1.7 cu. ft. capacity makes it ideal for busy households seeking efficiency and style.
Smart controls and Advantium® technology ensure delicious results every time, perfect for those who want more from their oven.
Points forts du design
- Platinum Glass finish
- Minimalist handle design
- Can be installed under a countertop
Pourquoi vous l'aimerez
- Combines multiple appliances into one, saving space
- Cooks food up to four times faster than a conventional oven
- No preheating required for many cooking modes
| UGS/Modèle | CSB913P2VS1 |
| Marque | Café |
| Couleur | Platinum Glass |
| Size | 30 in. |
| Voltage | 120V |
| Capacity | 1.7 cu. ft. |
| Oven Type | 5-in-1 Speed Oven |
| Width | 29.75" |
| Height | 19" |
| Depth | 21.5" |
| Weight | 76 lbs |
| UPC | 084691851482 |
| État | Nouveau |
- 5-in-1 functionality: Convection Oven, Toaster Oven, Warming/Proofing Oven, Precision Cook Oven, and Microwave
- Advantium Speedcook technology
- 7" full-color LCD touch screen
- Preprogrammed recipes
- Steam clean capability
Compatible maison intelligente
Amazon AlexaGoogle AssistantCafé Appliances App
Accessoires inclus
- Oven Rack
- Round Glass Tray
- Round Metal Tray
Garantie
Limited 1-year entire appliance







