Votre panier est vide
Upgrade your kitchen’s style with the Café™ Professional Series 30" Handle Kit for Wall Ovens. Crafted from premium brushed stainless steel, this handle kit delivers a professional look and feel, enhancing both aesthetics and durability.
Ideal for homeowners seeking to personalize their appliances, this handle kit is easy to install and perfectly complements Café™ wall ovens, giving your kitchen a cohesive, high-end appearance.
Points forts du design
- Professional-style design
- Cross-hatched texture on handles
Pourquoi vous l'aimerez
- Allows for customization of appliance appearance
| UGS/Modèle | CXWDFHKPMSS |
| Marque | Café |
| Couleur | Brushed Stainless |
| Finish | Brushed Stainless |
| Material | Stainless Steel |
| Width | 33.5" |
| Height | 6.5" |
| Depth | 4.5" |
| Weight | 6 lbs |
| UPC | 084691838618 |
| État | Nouveau |
- Designed for Café™ Professional Series French-door double wall ovens
- Provides a professional and customized look
Accessoires inclus
- 2 French-Door Handles
- 1 Lower Oven Handle
Produits compatibles
CTD90FP4NW2CTD90FP3ND1CTD90FP2NS1
Garantie
Limited 1-year


