Votre panier est vide
Maximize counter space and convenience with the Café™ 24" 1.2 Cu. Ft. Built-In Microwave Drawer Oven. This sleek, modern appliance features a glass touch control panel and 950 watts of power for quick, even heating. The drawer design allows for easy access and seamless integration into your kitchen cabinetry, making it perfect for contemporary kitchens and busy families who value both style and functionality.
Points forts du design
- Platinum Glass finish
- Sleek, handleless design
Pourquoi vous l'aimerez
- Frees up counter space by installing in a cabinet or island
- Easy to load and unload without reaching up
- Modern and seamless integration with cabinetry
| UGS/Modèle | CWLC12P4RW5 |
| Marque | Café |
| Couleur | Platinum Glass |
| Width | 24 in. |
| Wattage | 950 W |
| Capacity | 1.2 cu. ft. |
| Control Type | Glass Touch |
| Width | 23.875" |
| Height | 16.375" |
| Depth | 23.0625" |
| Weight | 80 lbs |
| UPC | 084691873139 |
| État | Nouveau |
- Drawer design for easy access and undercounter installation
- Easy open handle
- Sensor cooking controls
- 10 cooking modes including melt, soften, and keep warm
Garantie
Limited 1-year entire appliance



