Votre panier est vide


Haier 8,000 BTU (ASHRAE) / 5,000 BTU (SACC) Portable Air Conditioner
UGS: QPFA08YBMW|État: Nouveau
$499.00
En stock
Color: White
AIR CONDITIONER
Qté:
-+
AIR CONDITIONER
Points forts du design
- White finish
- Compact and portable design
Pourquoi vous l'aimerez
- Provides versatile comfort with 3-in-1 functionality
- Easy to move between rooms with casters
- Simple to install with included window kit
| UGS | QPFA08YBMW |
| Marque | Haier |
| Modèle | QPFA08YBMW |
| Couleur | White |
| Modes | Cool, Fan, Dehumidify |
| Voltage | 115V |
| BTU (SACC) | 5000 |
| Fan Speeds | 3 |
| BTU (ASHRAE) | 8000 |
| Cooling Area | 150 sq. ft. |
| Width | 16.5" |
| Height | 27.875" |
| Depth | 13.125" |
| Weight | 52 lbs |
| État | Nouveau |
- 3-in-1 Operation (Cool, Fan, Dehumidify)
- Digital Controls
- Remote Control
- Auto Evaporation
- 24-Hour Timer
- Easy-Roll Casters
Accessoires inclus
- Window Installation Kit
- Remote Control
Garantie
1-Year Limited