Votre panier est vide
Elevate your kitchen with the Frigidaire Gallery 22.6 Cu. Ft. Counter-Depth French Door Refrigerator. This ENERGY STAR® certified appliance features a built-in ice maker, adjustable shelving, and a counter-depth design for a seamless fit. It's perfect for homeowners who want efficient storage, modern style, and reliable performance in one elegant package.
Points forts du design
- Counter-Depth for a built-in look
- Exterior Ice and Water Dispenser
Pourquoi vous l'aimerez
- Keep produce fresh with advanced crisper technology
- Find a place for everything with our flexible organization system
- Enjoy great tasting water and ice
| UGS/Modèle | GRFC2353AD |
| Marque | Frigidaire Gallery |
| Couleur | Smudge-Proof® Black Stainless Steel |
| Voltage | 120V |
| Capacity | 22.6 Cu. Ft. |
| Ice Maker | Yes |
| Energy Star | Yes |
| Water Dispenser | External |
| Width | 36" |
| Height | 69.875" |
| Depth | 31" |
| Weight | 325 lbs |
| UPC | 012505641165 |
| État | Nouveau |
- CrispSeal® Plus Crispers with Auto Humidity
- SpaceWise® Organization System
- PurePour™ Water Filter
- EvenTemp™ Cooling System
- Smudge-Proof® Black Stainless Steel
Garantie
1-Year Limited Warranty
