Votre panier est vide
Revolutionize your kitchen with the Frigidaire Gallery 30'' Smart Single Electric Wall Oven, featuring Air Sous Vide technology. With a spacious 5.3 cu. ft. capacity, this oven offers advanced cooking modes for precision and versatility. The smart connectivity lets you control and monitor your oven remotely, while Air Sous Vide ensures restaurant-quality results at home. Perfect for tech-savvy cooks and culinary enthusiasts.
Points forts du design
- Smudge-Proof® Stainless Steel
- Premium LCD Touch Screen Control Panel
Pourquoi vous l'aimerez
- Control your oven from your smart device
- Explore new cooking techniques like Air Sous Vide
- Achieve perfect results with multiple advanced cooking modes
| UGS/Modèle | GCWS3070AF |
| Marque | Frigidaire Gallery |
| Modèle | GCWS3070AF |
| Couleur | Stainless Steel |
| Voltage | 240V / 208V |
| Capacity | 5.3 cu. ft. |
| Width | 30" |
| Height | 29" |
| Depth | 25.13" |
| Weight | 175 lbs |
| UPC | 012505650776 |
| État | Nouveau |
- Air Sous Vide
- Air Fry
- Steam Bake
- Convection Roast
- No Preheat
- Temperature Probe
- Steam Clean & Self Clean Options
- Wi-Fi Connected
Compatible maison intelligente
Frigidaire AppAmazon AlexaGoogle Assistant
Accessoires inclus
- Air Fry Tray
- Temperature Probe
Garantie
1 Year Limited Warranty







