Votre panier est vide
Haier 18" Stainless Steel Top Control ADA Compliant Dishwasher
UGS: QDT125SSLSS|État: Nouveau
$1149.00
En stock
Color: Stainless Steel
D/W 18"
Qté:
-+
D/W 18"
Points forts du design
- Stainless Steel finish
- Compact 18" design
Pourquoi vous l'aimerez
- Fits smaller kitchen spaces with its compact design
- Meets ADA requirements for accessibility
- Ensures thorough cleaning and sanitation
| UGS | QDT125SSLSS |
| Marque | Haier |
| Modèle | QDT125SSLSS |
| Couleur | Stainless Steel |
| Voltage | 120V |
| Capacity | 8 Place Settings |
| Sound Level | 52 dBA |
| Wash Cycles | 6 |
| Wash Levels | 3 |
| Tub Material | Stainless Steel |
| ADA Compliant | |
| Width | 17.625" |
| Height | 32.5" |
| Depth | 22.5" |
| Weight | 68 lbs |
| État | Nouveau |
- Top Control
- Piranha™ Hard Food Disposer
- Sanitize Cycle
- Delay Start
- Heated Dry
- Adjustable Upper Rack
Garantie
1-Year Limited