Votre panier est vide
Upgrade your Café™ dishwasher with this elegant handle kit in brushed black. Made from high-quality metal, it offers a modern, refined touch to your kitchen. Simple to install, this accessory is perfect for those who want to customize their appliance and elevate their kitchen’s style.
Points forts du design
- Brushed Black finish for a bold, modern look
Pourquoi vous l'aimerez
- Personalize your kitchen appliances to match your style
| UGS/Modèle | CXADTH1PMBT |
| Marque | Café |
| Couleur | Brushed Black |
| Finish | Brushed Black |
| Material | Metal |
| Width | 1.25" |
| Height | 26" |
| Depth | 2.5" |
| Weight | 3 lbs |
| UPC | 084691836695 |
| État | Nouveau |
- Designed exclusively for the Café appliance collection
- Customizable hardware lets you create a truly unique look
Accessoires inclus
- Handle
- Mounting Hardware
Produits compatibles
CDT800P2NS1CDT845P2NS1CDT875P2NS1
Garantie
One-Year Limited Warranty


