Votre panier est vide
Refresh your dishwasher’s appearance with the Café™ Dishwasher Handle Kit. This single-piece accessory is designed for easy installation and a flawless fit, allowing you to coordinate your kitchen’s look with other Café appliances. Its elegant finish delivers a premium feel, perfect for those who appreciate attention to detail.
Points forts du design
- Matte Black finish for a sleek, contemporary look
Pourquoi vous l'aimerez
- Allows for personalization of your dishwasher's appearance
| UGS/Modèle | CXQD2H2PNFB |
| Marque | Café |
| Couleur | Matte Black |
| Pieces | 1 |
| Width | 3" |
| Height | 30" |
| Depth | 3" |
| Weight | 2 lbs |
| UPC | 084691871250 |
| État | Nouveau |
- Designed for Café dishwashers with flat front panels
Produits compatibles
CDD420P2TS1CDD420P3TD1CDD420P4TW2
Garantie
Limited 1-year any part of the accessory

