Votre panier est vide
Aucune description disponible pour ce produit.
Points forts du design
- Black Ceramic Glass
- Black Trim
Pourquoi vous l'aimerez
- Versatile cooking options
- Easy to clean
- Precise control
| UGS | GCCE3670AD |
| Marque | Frigidaire Gallery |
| Couleur | Black |
| Voltage | 240V |
| Control Type | Knob |
| Cooktop Surface | Black Ceramic Glass |
| Number of Burners | 5 |
| Width | 37" |
| Height | 2.875" |
| Depth | 21.5" |
| Weight | 44 lbs |
| UPC | 012505116362 |
| État | Nouveau |
- SpaceWise® Expandable Elements
- Express-Select® Controls
- Keep Warm Zone
- Hot Surface Indicator
- Ceramic Glass Cooktop
Garantie
1 Year Limited
