Votre panier est vide
Experience next-level cooking with the Café™ 36" Smart Touch-Control Induction Cooktop. Featuring five powerful induction elements and glide touch controls, this cooktop heats quickly and efficiently for precise results.
Smart features and a sleek design make it perfect for tech-savvy home chefs who value speed, safety, and style.
Points forts du design
- Black ceramic glass surface
- Frameless design
Pourquoi vous l'aimerez
- Induction technology provides fast, efficient, and safe cooking
- Precise temperature control allows for advanced cooking techniques
- Cooktop surface stays cooler to the touch for easier cleanup
| UGS/Modèle | CHP90361TBB |
| Marque | Café |
| Couleur | Black Glass |
| Size | 36 in. |
| Elements | 5 Induction Elements |
| Max Power | 3700W |
| Control Type | Glide Touch |
| Width | 36" |
| Height | 4.625" |
| Depth | 20.375" |
| Weight | 52 lbs |
| UPC | 084691871244 |
| État | Nouveau |
- 11" 3700W induction element for rapid boiling
- Precision Temperature Control for sous vide and other precise cooking
- Guided cooking via app
- SyncBurners to control two 8" elements simultaneously
- Chef Connect feature to sync with a compatible hood
Compatible maison intelligente
Amazon AlexaGoogle AssistantCafé Appliances App
Accessoires inclus
- Precision cooktop sensor
Garantie
Limited 1-year entire appliance


