Votre panier est vide
Refresh your Café Electric Cooktop with this premium knob kit. Including five knobs, this kit is designed for a perfect fit and easy installation, allowing you to update your cooktop’s appearance in minutes.
Ideal for homeowners who appreciate both style and functionality, this accessory brings a modern touch to your kitchen.
Points forts du design
- Brushed Copper finish
Pourquoi vous l'aimerez
- Personalize your kitchen with custom hardware
| UGS/Modèle | CXCE1HKPMCU |
| Marque | Café |
| Couleur | Brushed Copper |
| For Use With | Café Electric Cooktops |
| Kit Includes | 5 Knobs |
| Width | 4" |
| Height | 4" |
| Depth | 6" |
| Weight | 2 lbs |
| UPC | 084691839255 |
| État | Nouveau |
- Allows for appliance customization
Produits compatibles
CEP70302MS1CEP70362MS1CEP90301NBBCEP90361NBB
Garantie
Limited 1-year

