Votre panier est vide
Refresh your Café™ gas cooktop with this set of six premium metal knobs. Designed for both style and durability, these replacement knobs provide a sleek, modern touch while ensuring precise control over your burners. Easy to install and built to last, they’re perfect for anyone looking to maintain or upgrade the look and feel of their Café™ cooktop.
Points forts du design
- Brushed Brass finish
Pourquoi vous l'aimerez
- Personalize your kitchen aesthetic
- Update your cooktop look with a premium finish
| UGS/Modèle | CXCG1K0PMCG |
| Marque | Café |
| Couleur | Brushed Brass |
| Pieces | 6 |
| Material | Metal |
| Width | 8.5" |
| Height | 3.5" |
| Depth | 4.5" |
| Weight | 2 lbs |
| UPC | 084691842058 |
| État | Nouveau |
- Allows for customization of your cooktop's appearance
Accessoires inclus
- 6 Knobs
Produits compatibles
CGP95302MS1CGP95362MS1CGP70302NS1CGP70362NS1
Garantie
1 Year Limited Parts

