Votre panier est vide
Personalize your Café™ gas cooktop with this premium knob kit. Featuring five metal knobs in a stunning brushed bronze finish, this kit adds a touch of elegance and durability. Designed for easy installation, it’s perfect for homeowners looking to refresh their kitchen’s look with a stylish, high-quality upgrade.
Points forts du design
- Brushed Bronze finish for a warm, classic look
Pourquoi vous l'aimerez
- Personalize your kitchen appliances to match your style
| UGS/Modèle | CXCG1K0PMBZ |
| Marque | Café |
| Couleur | Brushed Bronze |
| Finish | Brushed Bronze |
| Material | Metal |
| Quantity | 5 knobs |
| Width | 8.5" |
| Height | 3" |
| Depth | 10.5" |
| Weight | 3 lbs |
| UPC | 084691836749 |
| État | Nouveau |
- Designed exclusively for the Café appliance collection
- Customizable hardware lets you create a truly unique look
Accessoires inclus
- 5 Knobs
Produits compatibles
CGP70302NS1CGP70362NS1CGP95302NS1CGP95362NS1
Garantie
One-Year Limited Warranty

