Votre panier est vide
Experience modern cooking with the Café Café™ 30" Smart Touch Control Electric Cooktop. Featuring four radiant burners, this cooktop provides even heat distribution for all your cooking needs. The sleek design and user-friendly touch controls make it a stylish and functional addition to your kitchen. Ideal for families and cooking enthusiasts, this electric cooktop offers a safe and efficient cooking environment, making it an essential appliance for your home.
Points forts du design
- Black Ceramic Glass Surface
- Beveled Edge
Pourquoi vous l'aimerez
- Versatile cooking zones
- Easy to clean
- Smart features
| UGS | CEP90301TBB |
| Marque | Café |
| Couleur | Black |
| Amps | 40A |
| Voltage | 240V |
| Control Type | Electronic Touch |
| Cooktop Type | Electric Radiant |
| Left Rear Burner | 6" 1500W |
| Left Front Burner | 8" 2500W |
| Number of Burners | 4 |
| Right Rear Burner | 12"/9"/6" 3000W Tri-Ring |
| Right Front Burner | 6" 1500W |
| Width | 30" |
| Height | 4.625" |
| Depth | 20.5" |
| Weight | 37 lbs |
| UPC | 084691845146 |
| État | Nouveau |
- SyncBurners
- Chef Connect
- Control Lock Capability
- Keep Warm Setting
- Melt Setting
- Simmer Setting
- Hot Surface Indicator Lights
- Timer
- ADA Compliant
Compatible maison intelligente
WiFi ConnectChef ConnectSmartHQ App
Garantie
1 Year Limited (Parts & Labor)
















